Motorlu perde deyince aklımıza öncelikle sadece hareket eden perde geliyor olabilir. Ama bu sihirli kelimelerin arkasında günümüz dünyasında gerçekten bambaşka bir durum var. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık motorlu perdeler sadece uzaktan kumanda ile değil, elimizdeki cep telefonlarından bile kontrol edilebilir hale geldi. Bizim de firma olarak sunduğumuz bu hizmet sayesinde evinizde veya işyerinizde yokken bile perdelerinizi açıp kapatabilirsiniz.

Bunun yanında motorlu perde tedariğimizde, tüm üretim aşamalarına baktığımızda uzun yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz kaliteli motor ve mekanizmaları kullandığımız için yüksek kaliteyi uygun fiyata sunduğumuzu da bilmenizi istiyoruz. Ayrıca uzaktan kumandalı perde modellerimiz tüm pencere, dış mekan, çatı ve yapılara uygun olarak dizayn edilmektedir. Sadece ölçülendirme hizmetimiz ile size en uygun motorlu perde modelleri ni sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer sizin de teknolojinin tüm imkanlarını sunabildiğimiz motorlu perde ihtiyacınız var ise hemen bizimle iletişime geçin, ücretsiz danışmanlık ve ölçüm hizmetimizden yararlanın. Son olarak ölçümden kuruluma ve daha sonra teslimat aşamalarında covid-19 tedbirlerine uyarak çalıştığımızı da bilmenizi isteriz.