Motorlu Perde-Teknoloji ve Perde'nin Bütünleşmesi

motorlu perde

Motorlu perde deyince aklımıza öncelikle sadece hareket eden perde geliyor olabilir. Ama bu sihirli kelimelerin arkasında günümüz dünyasında gerçekten bambaşka bir durum var. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık motorlu perdeler sadece uzaktan kumanda ile değil, elimizdeki cep telefonlarından bile kontrol edilebilir hale geldi. Bizim de firma olarak sunduğumuz bu hizmet sayesinde evinizde veya işyerinizde yokken bile perdelerinizi açıp kapatabilirsiniz.

Bunun yanında motorlu perde tedariğimizde, tüm üretim aşamalarına baktığımızda uzun yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz kaliteli motor ve mekanizmaları kullandığımız için yüksek kaliteyi uygun fiyata sunduğumuzu da bilmenizi istiyoruz. Ayrıca uzaktan kumandalı perde modellerimiz tüm pencere, dış mekan, çatı ve yapılara uygun olarak dizayn edilmektedir. Sadece ölçülendirme hizmetimiz ile size en uygun motorlu perde modelleri ni sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer sizin de teknolojinin tüm imkanlarını sunabildiğimiz motorlu perde ihtiyacınız var ise hemen bizimle iletişime geçin, ücretsiz danışmanlık ve ölçüm hizmetimizden yararlanın. Son olarak ölçümden kuruluma ve daha sonra teslimat aşamalarında covid-19 tedbirlerine uyarak çalıştığımızı da bilmenizi isteriz.

MOTORLU ÇATI PERDE ÖRNEKLERİNİ İNCELEMEK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

...resimler yükleniyor...

BİZE ULAŞIN

Ev, ofis, işyeri ve diğer yaşam alanlarınız için keşif randevusu, perde modelleri hakkında bilgi almak ve her türlü görüş ve önerileriniz için bize ulaşın. Zen perde arzu ettiğiniz her an size bir telefon kadar yakın.

müşteri destek hattı:

0 850 302 70 88

0 533 412 32 21

0 216 606 11 32

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Fabrika Merkez: Arifbey Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:59 Arifiye/SAKARYA

 Showroom: Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:490-492 Hasanbey Apt. Dükkan: 2 İSTANBUL

nerelerde varız?

  • beypiliclogo.jpg
  • sheratonlogo.jpg
  • turkmenlogo.jpg
  • tur_assist_logo.png
  • upslogo.jpg
  • yurtbaylogo.png

sosyal medya

zenperde-facebookzenperde-twitterzenperde-youtube

Popüler aramalar

motorlu perde, stor perde, ahşap perde, zebra perde, uzaktan kumandalı perde, perde, jaluzi perde, plise perde, dikey perde, tiyatro perdesi, sahne perdesi, sinevizyon perdesi, yat perdesi, japon perde, silüet perde, kumaş perde, ev perdesi, klasik perde, sunscreen perde, screen perde, motorlu perde sistemleri, maltepe perde, istanbul perde sistemleri, ofis perdesi, fabrika için perde