ucretsiz-perde-keşif-fiyat

ucuz-indirimli-perde

hijyen

ahşap stor perde

ahsap-stor-perde

Ahşap stor perde sistemlerimizde ana malzeme olarak uzak doğunun tropikal bölgelerinde yetişen Ramin ve Bambu ağaçları kullanılmaktadır. Modern dizayn edilmiş yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanılan ahşap stor perdelerimiz eğimli olarak da dizayn edilmektedir. Katlamalı ve rulo tipi olarak ikiye ayrılır. Güneş ışığını kesme özelliğinin yanı sıra tamamen kapatıldığında tül görevi görür. Ağaçların özelliğinden dolayı değişken ortam ve hava şartlarına dayanımlıdır. Tüm ahşap stor ürünlerimizin ıslak bezle kolayaca temizlenebilme özelliği bulunmaktadır. Mimari açıdan ahşap stor perde modelleri nin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Özellikle pratik ve doğallık aranan dekorasyonlarda, otel, ofis veya ev odalarında kullanımı uygun olacaktır. Psikolojik perspektiften insan üzerinde olumlu etkileri vardır. Şehrin betonlaşmış görünümünden sıkılan, yaşam ortamlarında doğallık arayan kullanıcılar için en uygun perde sistemlerimden biridir. Ahşap stor perdelerde kullanılan ahşap malzemelerimiz tüm ortam şartlarına, güneş ışığına ve ısıya dayanıklı şekilde imal edilmektedir. Kafe ve restorantlarda kullanıldığında müşterilerinizin göz zevkine hitap eden mekanlara sahip olabilirsiniz.

AHŞAP STOR PERDE ÖRNEKLERİNİ İNCELEMEK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

...resimler yükleniyor...

Basında Biz

BİZE ULAŞIN

Ev, ofis, işyeri ve diğer yaşam alanlarınız için keşif randevusu, perde modelleri hakkında bilgi almak ve her türlü görüş ve önerileriniz için bize ulaşın. Zen perde arzu ettiğiniz her an size bir telefon kadar yakın.

müşteri destek hattı:

0 850 302 70 88

0 533 412 32 21

0 216 606 11 32

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Fabrika Merkez: Arifbey Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:59 Arifiye/SAKARYA

 Showroom: Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:490-492 Hasanbey Apt. Dükkan: 2 İSTANBUL

nerelerde varız?

  • beypiliclogo.jpg
  • sheratonlogo.jpg
  • turkmenlogo.jpg
  • tur_assist_logo.png
  • upslogo.jpg
  • yurtbaylogo.png

sosyal medya

zenperde-facebookzenperde-twitterzenperde-youtube

Popüler aramalar

motorlu perde, stor perde, ahşap perde, zebra perde, uzaktan kumandalı perde, perde, jaluzi perde, plise perde, dikey perde, tiyatro perdesi, sahne perdesi, sinevizyon perdesi, yat perdesi, japon perde, silüet perde, kumaş perde, ev perdesi, klasik perde, sunscreen perde, screen perde, motorlu perde sistemleri, maltepe perde, istanbul perde sistemleri, ofis perdesi, fabrika için perde